Warning: fopen(/home/openplus/.system/tmp/info-html-3U2thZ.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 117

Warning: unlink(/home/openplus/.system/tmp/info-html-3U2thZ.tmp): No such file or directory in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120
Дитячий Табір у Карпатах Friends IZKI Land – Дитячий табір в Карпатах - Ізкі Ленд

Дитячий Табір в Карпатах

Friends IZKI Land

Дитячий Табір у Карпатах Friends IZKI Land

Дитячий табір в Карпатах “Friends’ Izki Land” 2016

 Пізнай культуру народів світу !

Інформація про табір:

Ми щодня подорожуємо навіть цього не помічаючи. Мандруємо і пізнаємо світ. Завжди, у будь якому віці, притаманна цікавість життя іншого міста, іншої країни, інших національностей. А які традиції у африканців? Які весільні обряди у індійців, яка національна гра у Вірменії, що їдять у Австралії ? Усі материки та кожен куток світу є цікавими.
Ми хочемо разом із вами відтворити традиції, культуру, звичаї зовсім далеких країн. 14 днів табору, насиченого програмою інтелектуального розвитку, пізнання, здоров’я, спорту, кулінарії, мистецтва – дають  змогу бачити світ дітям значно ширше. Щодня ми разом з дітьми поринаємо у світ та життя народностей.
Головною метою є відкрити кругозір, розширити погляд вже з малечку.
Ми навчимо їх любити своє українське та бачити, як кардинально ми відрізняємось від інших народів, ми покажемо їм,  їхніми ж руками та мастерністю гри, кулінарію народів світу. Можливо, саме у порівнянні, народжуватиметься та зміцнюватиметься любов до свого – українського.
IMG_1114
IMG_1087
IMG_1038
IMG_1584
Заїзди:
1 зміна – 04.06-17.06
2 зміна – 27.06- 10.07
3 зміна – 12.07-25.07
4 зміна – 27.07-09.08
5 зміна – 11.08-23.09
У програмі :
14 днів
Командні підготовки з куратором та представлення власної країни друзям
1) кулінарні майстер класи
( команди братимуть участь у підготовці традиційних страв вибраної ними країни);
2) спортивні змагання між країнами
( відтворення реальних команд , футбольні чемпіонати та змагання між бразильською,італіською, іспанською командами; покажемо оздоровчі та спортивні навантаження, які прийшли до нас від інших народів ( наприклад йога) );
3) театральні анімаційні шоу  та вивчення обрядів народів світу.
( команда обирає країну і готується показати як саме у цій державі проходять народні обряди, святкування, релігійні свята)
4) що цікавого є у Франції, Чехії, чим славиться Бразилія і  чому люди подорожують?
У доступні формі ( легкими, захоплюючими туристичними маршрутами та екскурсіями ми поринатимемо у надзвичайні місця нашої планети)
5) до кожної з країн, у які ми подорожуватимемо, ми навчимо дітей володіти найцікавішими фразами, основними виразами та словами) мовні факультативні фільми, цікаві історії місцевостей.
6) мистецтво : покажемо, почуємо та намалюваємо народні костюми, пісні, прапори країн.
7) у кожного народу є своя національна гра, яка є гордістю та розвагою. Ми разом навчимось техніки цих ігор і між командами – країнами, перевіримо чи насправді пріорітетною та переможною залишиться та країна, гра якоі є історично національною.
8) релігії народів.
cn
IMG_0971
IMG_0734
IMG_1379
Під час нашої подорожі ми паралельно покажемо справжність української землі. Красу природи, водоспади, озера, українські гори, страви , нагадаємо українські традиції. Покажемо, що наша країна є  сильною, щедрою та багатою.
Діти кататимуться на конях, велосипедах, відчують техніку масажу. При потребі ми підберемо збалансоване харчування. Під час нових відкриттів та здобутих знать дітки знаходитимуться на вершині гір 600 м над рівнем моря, дихатимуть чистим гірським повітрям, ходитимуть у гори на піші та вело-екскурсії, оздоровлюватимуться на лежанках. Запам’ятають смак карпатського меду , травяного чаю та ягід. Це те,  що приносить здоров’я !
Ми з малечку повинні показати дітям те, що є в нас любов до тої землі, де народився.
ПроживанняPmZPZ_GkndY

Житлові корпуси дітей знаходяться в номерах готелю “Конференц Хол”. В одному номері – по 4 (6 ) дітей (два двоспальні та два двоповерхові ліжка

Безпека

Керівництво табору приділяє велику увагу безпеці дітей.
Якщо Ваша дитина погано переносить поїздку в автобусі, це буде враховано при визначенні її місця, при необхідності буде здійснена тимчасова зупинка. Час в дорозі – близько 20-30 хвилин.
Вся територія табору знаходиться під цілодобовою охороною. Постійно ведеться відеоспостереження.
Увесь час дитина знаходиться під пильним наглядом вихователів, до яких вона зможе звернутись з будь-якими проблемами. Вихователі уважно стежать за тим, як дитина одягається в залежності від погоди. Дитині не дозволяється самостійно виходити за межі території табору та підходити до водоймищ (річок, озер) без супроводу вихователів.
На всіх екскурсіях діти ходять організованими групами, а вихователі стежать, щоб ніхто самостійно не відлучався від групи та завжди роблять переклички.
На території курорту постійно перебуває лікар.
Паління та вживання алкогольних напоїв суворо заборонено!

Харчування

80 % нашої кухні складається з натуральних продуктів, вирощених на нашій фермі. Харчування у таборі  5-и разове (3-х разове комплексне,полуденок і надвечірок). За потребою, ми можемо підібрати для Вашої дитини індивідуальне, збалансоване харчування.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.