Warning: fopen(/home/openplus/.system/tmp/info-html-B48RHA.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 117

Warning: unlink(/home/openplus/.system/tmp/info-html-B48RHA.tmp): No such file or directory in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120
Відгуки про Дитячий Табір "Friend's IZKI Land" – Дитячий табір в Карпатах - Ізкі Ленд

Відгуки 2017

Відгуки про Дитячий Табір “Friend’s IZKI Land”

Літо 2017 та Дитячий Табір в Карпатах ІЗКІ Закрито!

Ми провели 5 змін Дитячого Табору у яких взяли участь близько 200 діток , та 4 іноземці з різних країн світу!

Мандрували у такі країни як: Китай, Мексика, Єгипет , Вірменія, Фінляндія, Туреччина, Традиції України!

Дякуємо усім Батьків, які довірили нам своїх діток та сподіваємось залишись задоволеними, а дітки скажуть : “Хочу в ІЗКІ”

Чекаємо вас у наступному році буде ще цікавіше!

6viber image 7viber image 8viber image 9viber image 10viber image 11viber image 12viber image 13viber image 14viber image 15viber image

6 COMMENTS

 • Володимир коментує:

  Дочка їздила у ДОЛ Izki на 3-тю зміну 2017. Спочатку думала що буде скучно бо було всього 10 дітей. Але познайомившись з усіма гарно провела час. Чисті та нові номера, смачна їжа, ранішня зарядка, походи, озеро, баня, басейн, екскурсії. Дитина приїхала стрункою, веселою та відпочивши. З повагою до адміністрації та вихователя папа Марини.

 • Мар'яна коментує:

  Син Даниїл (7 років) був в таборі в червні місяці на першу зміну.Все дуже сподобалось,оскільки вперше поїхав у табір.Велика вдячність організаторам та вожатим табору, а також особлива подяка кухарям,які готували смачні а головне корисні страви.А Даниїл хоче подякувати вожатим: В’ячеславу і Оленці. і каже що наступного року обов’язково поїде в IZKI/

 • Андрій коментує:

  Доброго здоров”я!
  Для потрапляння в табір здолали більше 1000 км.Довго вагалися при виборі.Дитина весь час була зацікавлена, сумувала тільки на початку дня, перед підйомом.
  Мав можливість особисто відвідати табір.Що важливо-величезна територія де вільно дихається. Інфрастуктура-5!!! Ваши діти не бігатимуть на 50 сотках огородженої території, понад парканом ,як в клітці.В більшості були такі варіанти.
  Гарний будинок, запах дерева.Сучасний спортивний майданчик, витяг, водойма,коні,кози.
  Дитині сподобалося харчування,екскурсії.Відчув, що діти були згуртовані.
  Добре, що виховники українськомовні і програма збудована на любові до рідної країни.
  Є зауваження щодо побутових питань:побачив повне відро зі сміттям(з горою) у санвузлі;
  частіше треба прибирати в кімнатах;враховуючи різний вік дітей(а є і дуже маленькі), варто більше уваги приділяти (пропонувати допомогу) в питаннях особистої гігієни.Діти можуть соромитися, треба це відчувати.
  На відео побачив, що дитина весь час займалася ранковою руханкою та ходила в гори в шльопках! Варто виховникам звертати на це увагу і підказувати дітям.
  Назагал поставлю 4,5 бала.Раджу табір.Більш -менш прийнятний стан доріг для авто. Маємо сподівання, що суттєво не підніматимете ціну на наступний рік. Запровадьте, будь ласка,хоча б, невеликий курс англійської.До речі, індійського та китайського англомовних виховників, які були анонсовані, не було.

  • riter коментує:

   Пане Андрій Велике дякую за справедливий відгук. Стосовно доопрацювань певних моментів це обов’язково буде обговорено перед початком наступного літнього року!
   Стосовно питань іноземних вожатих було повідомлено , що іноземці приїджають на територію України та на 3 перших заїзди! Вони насправді були до 25 липня і діткам це дуже подобалось! Тому на наступний рік будемо обов’язково продовжувати цю тему!

 • Олександр коментує:

  Все чудово дитині все дуже сподобалось єдине зверніть на майбутнє увагу на купання дітей у гірському озері при бані воно дуже холодне сам випробовував тому дітям ризиковано скакати в нього в жару ,а купання можливе тільки під постійним наглядом дорослого.дякую

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.