Warning: fopen(/home/openplus/.system/tmp/info-html-WLjcN9.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 117

Warning: unlink(/home/openplus/.system/tmp/info-html-WLjcN9.tmp): No such file or directory in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120
Екскурсії – Дитячий табір в Карпатах - Ізкі Ленд

Екскурсії

Катання на конях

2016

Під час дитячого табору діти катаються на кониках на території Еко Курорту ІЗКІ. Також кожен може замовити індивідуальні - щоденні катання на конях!

Детальніше

Піші походи у Гори

2016

Щодня діти ходять у гори! Піші екскурсії - найкращий спосіб до здорового життя! 1,5 0 2 годинна екскурсія у супроводі вожатих!

Детальніше

Виїзні екскурсії

01/06/2015

Під час дитячого табору діти подорожуть на Водопад Шипід та музей Колочави, що є цікавим та пізнавальним у Закарпатській області.

Детальніше

Арт Терапія ( майстер класи)

2016

Арт терапія та художні майстер класи на території Еко Курорту ІЗКІ проводить Тетяна Мялковська ( арт терапія, мистецтво, живопис, майстер класи) , також при бажанні індивідуального навчання художньому мистецтві, Ви можете додатково записати дитину на такі заняття!

Детальніше

ІЗКІ мають таланти

2016

Кожна дитина буде опитана питанням "що вона найкраще вміє робити ?" Танець, Спів,читання віршів, тощо... інші діти будуть задіяні в постановці номера "ми кращі аніж зірки " - конкурс в якому діти оберуть пісню,і будуть підбирати образ виконавця цього кліпу,та тобто показувати кліп . та танцями. Вибравши дітей на свої ролі буде з ними узгодження, вибраної ними пісні,вірша, танцю тощо,костюмів і зразу переходимо до репитиції, виходу,та виконання номеру. 


Детальніше

Mrs & Ms IZKI Land

2016

Даний конкурс проводиться для визначення кмітливості, розвитку та дотепності учасників. Кожна думка буде оцінена масимально, оскільки кожна думка має право на існування.

Детальніше

Обряд Вінчання народів світу

2016

Діти вивчають за допомогою куратора групи та роблять власноруч костюми для обряду вінчання обраної ними країни! Ввечері театральне дійство, шоу та відтворення справжнього весілля!

Детальніше

Баня та Масаж

2016

Баня в «Ізках» побудована з дерев’яного брусу на фундаменті дамби з цільного дерева. Аромат дерева та карпатських трав принесуть Вам незрівнянне задоволення та відчуття відновлення сил для відпочинку в Карпатах.

Детальніше

Екскурсія на Кошару ( сироваріння)

2016

Підйом на крісельному підйомнику, протяжністю 980 м. Споглядання Боржавського хребта 1000-1300м над рівнем моря, прогулянки по вершині та піший спуск до ресторану «Магур»

Детальніше

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.