Warning: fopen(/home/openplus/.system/tmp/info-html-n0qjiF.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 117

Warning: unlink(/home/openplus/.system/tmp/info-html-n0qjiF.tmp): No such file or directory in /home/openplus/izki.ua/www/children-camp/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 120
Програма табору – Дитячий табір в Карпатах - Ізкі Ленд

Програма табору

Найцікавіші момети

1

Ідея виникнення

Ми щодня подорожуємо навіть цього не помічаючи. Мандруємо і пізнаємо світ. А які традиції ,весільні обряди, національна гра у інших народів?

2

Розташування табору

Діти проживають на території Еко Курорту ІЗКІ у Закарпатті. У готелі ``Конференц Хол``, розташування дітей 4 або 6 діток у номері, в залежності від обраного пакету.

3

Харчування

У ресторані на території Еко Курорту ІЗКІ. 80 % кухні складається з натуральних продуктів, вирощених на власній фермі. Харчування у таборі 5-и разове.

Вибір країни в яку Мандруємо

щодня у таборі ми вивчаємо щось цікаве та корисне

Я мандрую у країну...!!!

Усі діти у таборі діляться на загони ( відповідно до вікових категорій та побажань).
Кожен загін методом квесту «Шукає країну», яку вивчатимуть на протязі 14 днів.
Отдже, якщо у дитячого таборі 4 загори - діти вивчатимуть 4 країни ( кожен загін - певну країну). Таким чином діти один одному демонструють традиції, обряди, національні костюми - країни, що вивчають. 

Окрім вивчених країн ми усі разом вивчатимемо щодня не задумуючись маленьку країну Ізкі Ленд. Ви усі друзі землі Ізкі від чого і походить назва табору. Все що ви побачите гори, коників, баранчиків, ферму, чисте повітря, отримаєте багато енергії від гір - це все земля Ізкі, яка дає вам сил та здоров'я.

Забронювати

День Народної Символіки ( прапорів, гербів, знаків)

Кожному загону керівник, демонструє герб країни та розповідають про нього, пояснюють,що означає кожен елемент
.
Коли діти дізнались про герб країни, можна переходити до його відтворення.
Завдання кожного загону – зробити герб максимально привабливим. Герб можна буде розмалювати фарбами,олівцями,фломастерами. Також можна обклеїти кольоровим папером, або використати нарвані квіти,листя,гілки дерев.

Забронювати

Обряд Вінчання

Традиції, звичаї та весільні обряди країни, яку вивчають. Загін призначає (наречену та нареченого), разом за допогою керівника вивчають традиції, що повинна робити наречена, як має виглядати наречений. Підготовка весільного - традиційного вбрання та театралізований обряд вінчання!

Забронювати

Народні Костюми

Cтворення костюму відповідно до гендерних особлиостей (чоловічий та жіночий) – це дасть змогу дітям більш поглиблено ознайомитись із «національним костюмом».
Діти матимуть змогу користуватись послугами художника, який є у таборі .

Забронювати

Національна страва країни `` Мастер Шеф``

Дітям показують кулінарний майстер-клас по виготовленні національної страви.Діти готують спільно з аніматорами національну страву.
Діти повині приготувати страви країни, що вивчають - відповідно до традиційних особливостей кожної з країн.

Забронювати

Спортивні змагання

У день спортивної ``Олімпіади`` , діти дізнаються наскільки пасивна чи активна національна спортивна гра у країни, яку вивчають! Мають змогу зіграти у неї та відчути колорит справжніх суперників.
Спрортивні естафети та змагання на свіжому, гірському повітрі.

Забронювати

IZKI мають таланти

Кожна дитина буде опитана питанням: ``що вона найкраще вміє робити ?`` Танець, Спів,читання віршів, тощо... інші діти будуть задіяні в постановці номера ``ми кращі аніж зірки `` . Вибравши дітей на свої ролі , вибраної ними пісні,вірша, танцю тощо,костюмів і зразу переходимо до репитиції, виходу,та виконання номеру. 


Забронювати

днів

традицій

годин активного відпочинку

Еко Курорт IZKI

Що ще цікавого?

А також у програмі табору:

День Лісовика

Прогулянка у лісі

Всі разом з дітьми у лісок. Шукати квіти,кору з дерев, все що зв'язано з природою. Змагання у лісі, хто краще знає Матінку Природу?!

Знайомство з тваринками

Прошулянка на ферму

Покажемо дітям дику природу, високо у горах справжню закарпатську кошару, традиційне варіання сиру на горі.

MIS & MISTER IZKI LAND

Хто стане цього року?

Традиційно - Конкурс Містер та Міс Землі ІЗКІ.

Україна - Рідна Земля

Пізнання своєї країни! Те про, що давно забули наші батьки?!

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.