Йога

Практикуй йогу у Карпатах!

Заняття за системою Йога приносить більше користі, якщо займатись на природі, на кришталево чистому гірському повітрі. Ви турбуєтесь про стан свого організму та власне здоров’я ? Беріть килимок та вирушайте на Йогу.

Місцевість наближена до дикої природи.

Розташування у місці із найвищим рівнем екології в Україні, на території, максимально наближеній до природних ландшафтів, на найкомфортнішій для організму людини висоті. Тут Ви знайдете безліч затишних місць для медитації та відчуєте, як покращується робота серцево-судинної систем завдяки цілющій силі гірського повітря.

Інструктор з Йоги.

Майстерний інструктор, який справді любить те , чим займається. Він індивідуально для кожного обере комплексну програму занять, в яку входять асани та пранаями,а також техніки релаксації та медитації.

Вартість: групове заняття – 70 грн;
індивідуальне заняття – 120 грн.

 

 


Select Room
Check In Date
Check Out Date
Name
Number of Person
Email
Phone
Comment
  • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/05/10422134_448392615320306_89-600x400.jpg

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:13 Stack trace: #0 /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/openplus/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 13