Мінеральне джерело

Як відомо, найкраща для людини вода – це вода з природнього джерела – жива вода. Випиті декілька склянок води протягом дня дають відчуття бадьорості та свіжості. На терені дикої природи в горах ви можете спробувати ранкові обливання джерельною водою.

На території еко-курорту Ізкі тече мінеральна оздоровча вода. За якостям вживання вода зміцнює кісткові тканини, роботу суглобів, покращує обмін речовин в організмі. Споживання води найчастіше залишається одним з найважливіших факторів формування здорового організму людини.  Середній людині необхідно приблизно два літри води в день для заповнення втрат. Природно, при інтенсивних фізичних навантаженнях витрати можуть зростати, досягаючи 3-4 літрів на день. Контролюйте водний баланс! Якщо ви тренуєтеся – пийте воду!

Ти правильно вживаєш  воду?
Навіть у такій простій справі, як вживання води, є кілька тонкощів, які сприятимуть хорошому травленню та самопочуттю.
Не варто пити воду перед самим прийомом їжі – тоді вона розбавить травні соки, і їжа буде важко перетравлюватися в шлунку.. Крім того, залишки не до кінця переварених продуктів надійдуть у кишечник, де будуть перегнивати. Це загрожує тим, що продукти цього гниття будуть всмоктуватися в лімфу і кров.
Внаслідок цих процесів шлунково-кишковий тракт виявиться перевантаженим, а організму в цілому знадобиться більше енергії, щоб усунути негативні наслідки. Ось чому фахівці рекомендують пити воду не пізніше, ніж за 30 хвилин до прийому їжі.

Вживання води відразу після трапези теж загрожує різними негативними наслідками, тому пити воду можна не раніше, ніж через 2 години після їжі.
Зранку, як тільки встаєте, випивайте 1-2 склянки води. Це допоможе активізувати роботу вашого травного тракту.
Якщо ви будите пити воду правильно в достатній кількості і дотримуватися цих правил, то це не тільки лише посприяє гарному травленню, але й наситить водою всі клітини вашого організму, шкіра ваша буде гладка, пружна і здорова, а ви красивим і молодим.


Select Room
Check In Date
Check Out Date
Name
Number of Person
Email
Phone
Comment
  • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/07/P1320005-600x400.jpg