Піші та кінні екскурсії

Піші екскурсії

«Привіт, Закарпаттю!»:
Підйом на крісельному підйомнику, протяжністю 980 м. Споглядання Боржавського хребта 1000-1300м над рівнем моря, прогулянки по вершині та піший спуск до ресторану «Магур»

Тривалість: 1,5 год.
Протяжність: 1км підйомник +1 км піша прогулянка і спуск.
Ця екскурсія буде приємним легким початком вашого знайомства з дивовижним краєм!

«В гостях у Казки»:

Піша екскурсія середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести обмивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих та унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози. Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїнню, знайомство з побутом пастухів, дегустація і знайомство з технологією виготовлення овечо-козячого сиру (будз, вурда), сироватки.

Тривалість: 4 – 5 годин.
Протяжність: близько 6 км.

«Ялівцевий вдих»:

Піша екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівцю і споглядання понорамних видів закарпатських гір і території еко-курорту “ІЗКІ”

Тривалість: 2,5 години.
Протяжність: близько 3 км. в обидві сторони

 

Кінні екскурсії

«В гостях у Казки на Гуцулик»:

Прогулянка на конях унікальної породи «Гуцулик». Вони тихі, спокійні і миролюбні до людей. Це  сприяє покращенню роботи опорно-рухового апарату, душевного спокою і рівноваги. Повне єднання з природою. Екскурсія на кониках, середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести обмивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих та унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози. Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїнню, знайомство з побутом пастухів, дегустацію і знайомство з технологією виготовлення овечо-козячого сиру (будз, вурда), сироватки.

Тривалість: 4 – 5 годин.
Протяжність: близько 6 км.

«Ялівцевий вдих верхи на Гуцулик»:

Екскурсія для тих, хто сидить впевнено в сідлі і не дуже. Екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівця і споглядання понорамних видів закарпатських рік і території еко-курорту “ІЗКІ”

Тривалість: 1.5 годин.
Протяжність: близько 3 км.

«Навчання верховій їзді»

Аудиторія: усі без винятку
Протипоказання: не виявлено
Курс: 5 сеансів / 5 днів
Сеанс: 1год
Періодичність: 1раз/день

Сироварня

У закарпатському селі варять сир за швейцарською технологією. У центрі нічим не примітного на перший погляд села Нижнє Селище, що в Хустському районі Закарпаття, перебуває сироварня, продукція якої за кілька років стала однією з візиток краю. Проводять 3 сорти сиру – «Селиська», «Хуст» і «Нарцис Карпат». З консервантів – тільки сіль.

Виїзд на екскурсію в 10:00

 • сироварня (поки єдина в Україну)
 • Свято-Миколаївський монастир
 • салон-магазин (Хустська фабрика капелюшків)
 • дерев’яні церкви

 

Виїзд: 10:00

Закінчення екскурсії: 18:00.

 


Select Room
Check In Date
Check Out Date
Name
Number of Person
Email
Phone
Comment
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/koni62-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/KQS_hU0nVKk-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/SbbOHWyLLAM-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/uQQw_ERU0Ew-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/zz7NJCNZC58-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/02/pastuh-11-600x400.jpg
 • http://izki.ua/wp-content/uploads/2015/05/11214025_448392468653654_19-600x400.jpg

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:13 Stack trace: #0 /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/openplus/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 13