Warning: touch(): Unable to create file /home/openplus/.system/tmp/info-html.tmp because Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/korporativ/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/openplus/.system/tmp/info-html.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/openplus/izki.ua/www/korporativ/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
Оздоровчі тури у Карпатах, корпоративи. | Корпоративи в КарпатахКорпоративи в Карпатах Оздоровчі тури у Карпатах, корпоративи. | Корпоративи в КарпатахКорпоративи в Карпатах

Оздоровчі тури в Карпатах

Розташування

Місцевість наближена до дикої природи, місце з найвищим рівнем екології в Україні, дикі ландшафти, комфортна для організму людини висота.

Харчування

Здорове харчування, натуральні продукти. Вживання продуктів з високим рінвем життєвої енергії - найважливіше правило харчування. 80 % продуктів - власного виробництва.

Релакс

Релаксація в стилі ЕКО. Для масажів та обгортувань в Спа - хаті викорстовують лише натуральні продукти, створені з карпатських трав та квітів, ефірних олій, наповнених вітамінами та антиоксидантами.

Лікування та оздоровлення в Карпатах

Здоров’я це джерело життя – ця істина здавна перевірена часом. Проте можна придбати якісні лікувальні та оздоровчі тури, які не лише дарують задоволення та відпочинок, а й допомагають відновити здоров’я, покращити самопочуття, зарядитись енергією та настроєм. Ми пропонуємо Вам найрізноманітніші лікувальні тури у Закарпатті , SPA-процедури, масажі, баня та чан, йога. Оздоровчі тури у Карпати, для всіх вікових категорій, об’єднані єдиною ціллю – покращити Ваше здоров’я!

У самому серці Закарпаття на території Еко курорту ІЗКІ – горські хребти, смереки, водоспади, сироварня. Тури в Карпати – це справжня  природна стихія, яка своєю неповторною красою, різномаїттям краєвидів, унікальним місцевим колоритом народних традицій приваблює гостей. Кожен куточок карпатських гір унікальний, привабливий, жива природа у всій її первозданній дикості і красі.

Все більше туристів надають перевагу екологічним  турам в Карпати, які дають міським мешканцям змогу повноцінно відпочити в осередках живої природи, пізнати інше культурне середовище, ближчий до природи спосіб життя, активно провести час, і набратися нових вражень.

Оздоровчі тури у Карпати допомагають покращити самопочуття, очиститись , відпочити, набратись сил та карпатського здоров’я.

Ми пропонуємо проживання та харчування своїм гостям затишну атмосферу, екологічно чисті котеджі, корисні для здоров’я продукти та напої, а також скоштувати ексклюзивні страви етнічної кухні. Для людей, які хочуть зайнятися своїм здоров’ям у Карпатах , ми пропонуємо – оздоровчі тури в Карпати, де знаходиться мінеральне джерело, а також на кілька годин занурення в стан блаженної релаксації у карпатських банях, спа-саунах та отримати заряд енергії на пасіці та лежанці на вуликах. Піші та кінні екскурсії, йога та чисте гірське повітря – все це ЗДОРОВ’Я та СИЛА.

Адже, здоровим бути прироньо!

Додаткова інформація

 • еко харчування
 • котеджі
 • мінеральне джерело
 • йога
 • тренажерний зал
 • баня & чан
 • масаж
 • пасіка & лежанка на вуликах

Проживання гостей весілля на території курорту ІЗКІ:

 • готель ІЗКІ
 • готель Конференц Хол
 • номери в котеджах
 • котеджне містечко ( вілли класу “люкс”)
 • крісельний підйомник
 • екскурсії
 • вело , піші та кінні тури

Додаткова інформація

1000 $ / Person

Залиште заявку та вкажіть побажання, адміністратор корпоративних продаж допоможе Вам у підборі

Андміністратор курорту ІЗКІ

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Групові , корпоративні , тренінгові , оздоровчі тури в Карпатах

Оздоровчі тури у Карпатах, корпоративи.

Оздоровчі тури у Карпатах.

Дитячі групові тури, тренування у Карпатах

Дитячі групові тури у Карпати. Змагання та тренування дітей у Карпатах. Обладнані конференц та спорт зали.

Корпоративи, тренінги, team building

Корпоративи в Карпатах, командні змагання, team building .

© Copyright 2016 by NicDarkThemes.com - Made With In Venice

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.