Хочу в Ізкі

Активний відпочинок – це нові враження, зняття напруги і негативних емоцій, жага пізнати нове, відкрити ще невідкриті тобою вершини. Відпочинок в Карпатах це піші походи, велосипедні мандрівки, кінні прогулянки, катання на лижах, риболовля, пейнтбол – головне, щоб це було корисно та приносило вам задоволення!

Еко-курорт Ізкі у мальовничій місцевості Міжгір’я.  Кожен з наших гостей, з допомогою  цілющої карпатської  природи  відновлюйте сили, відчувайте  внутрішню гармонію та замислитесь про майбутнє.

Що відрізняє «Ізкі» від інших Карпатських курортів?

  • Розташування у місці з найвищим рівнем екології в Україні , на території максимально наближеній  до природніх ландшафтів, на найкомфортнішій  для організму людини висоті.
  • Здорова та корисна іжа, виготовлена з органічних продуктів з власного господарства
  • Оздоровчі еко-послуги: SPA-процедури, йога, катання на лижах та конях, бджолотерапія
  • Лікувальна вода з мінерального джерела на території курорту
  • Комфортні  котеджі, побудовані з екологічного дерев’яного зрубу
  • Щоденна турбота про навколишнє середовище

Здоровим бути природньо !


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:13 Stack trace: #0 /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/openplus/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/openplus/izki.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 13