IZKI
Бронювання

IZKI Blog

02 Feb Відпочинок в Карпатах з дітьми
0 529
Більшість сімей люблять планувати відпочинок з дітьми, адже для цього є дуже багато можливостей і місць. І одне з таких - еко - курорт Ізкі.  Саме тут ви отримаєте активний сімейний відпочинок в будь-яку пору року та найкращі умови. Адже на терит..
02 Feb Якщо відпочинок з дітьми, то в карпати
0 454
Всі батьки хочуть забезпечити своїм дітям незабутні канікули, здорове і повне пригод дозвілля, і при цьому самим добре провести час. Щоб дитина відкрила для себе нові горизонти і знайшла нове захоплення, підійде будь-який вид загального, активного..
02 Feb Різдво в карпатах: домашній затишок і сімейна атмосфера
0 270
Ще кілька років тому важко було уявити, що українці можуть святкувати Різдво поза домом. Киплячий в каструлі борщ, передсвяткове прибирання, очікування приїзду тещі або свекрухи … Чому українці все частіше виїжджають з дому на свята? Адже різдвяни..
02 Feb Новий рік в Карпатах: нікому не доведеться нудьгувати
0 206
У той самий момент, коли на вітринах магазинів з’являються перші святкові прикраси, ми починаємо думати про чарівність новорічної ночі. Майже миттєво приходять в голову різні ідеї та задуми..
02 Feb Кращими за гори можуть бути лише гори
0 805
Відпочинок в горах – це саме те, на що варто зважитися. Свої виїзди з міста можна і потрібно організовувати не тільки до моря або озера, але й у гори. Завдяки цьому ми можемо не тільки відпочити, але й провести трохи часу зі своїми близькими. Карпа..
02 Feb Зимовий відпочинок в Карпатах
0 434
Якби не було зими... Зимовий відпочинок в горах цінують люди, що пристрасно люблять кататися на лижах і сноуборді. Однак гори можуть запропонувати набагато більше зимових розваг. Так що ж робити взимку в Карпатах? Чарівною красою зимових Карпат може..
26 Jan Відпочинок в Карпатах літом
0 597
ЛІТО, ДРАЙВ І КАРПАТИ, або ЯК ВІДПОЧИТИ З КОРИСТЮ Якщо ви є шанувальниками активного проведення часу і вас лякає перспектива лежати пластом на пляжі, то варто звернути увагу на наші українські гори. Карпати не тільки дуже гарні, але також розвинені..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)