Головна > Корпоративи > Йога-тури в Карпатах

Йога на природі вдвічі краще

Якщо ви один з тих, хто турбується про стан свого організму і власне здоров'я, береже себе і любить дізнаватися нове, тоді швидше беріть килимок, близьких друзів і вирушайте на незабутній йога-тур в Карпати. Всім відомо, що заняття за системою Йога приносить більше користі, якщо займатися нею на природі - на кришталево чистому гірському повітрі.

Місцевість наближена до дикої природи

Ізки розташовані на території, яка максимально наближена до природних ландшафтів, на комфортній, для людського організму, висоті. Тут ви можете знайти безліч затишних місць для медитації і добре відчуєте, як покращується робота серцево-судинної системи. Все це завдяки цілющій силі гірського повітря.

Здоровий і активний відпочинок в Закарпатті

Ми надаємо екологічні і максимально затишні приміщення для проведення тренувань. Під час медитацій вас будуть оточувати гори і красива природа. Йога-тури в Карпатах - це в першу чергу оновлення і зміцнення організму і всіх його систем, особливо, імунної та нервової. Після йоги ви зможете опанувати аюрведичні техніки очищення і поліпшити стан свого здоров'я.

Щорічно в Карпатах відбувається наймасштабніший фестиваль Йоги Carpathian Yoga Fest. І місцем проведення вибрали саме Ізки. Цей курорт знаходиться далеко від цивілізації, тому місце там тихе і спокійне. А, як усім нам відомо, йога - це занурення у внутрішні почуття і чудовий спосіб відпочити від рутини.

Окрім самого йога туру в Карпатах, у нас доступні різні розваги, тому кожен бажаючий зможе взяти в них участь і насолодитися пішими або кінними прогулянками, покататись на канатній дорозі або спробувати гірський велосипед. Повірте, позитивні емоції будуть просто через край!

Давайте познайомимося ближче і ми допоможемо вам дізнатися все, про переваги нашої йоги.

Фотогалерея

Інші послуги

Конференц зал

Конференц зал

Намети

Намети в карпатах

Корпоративи

Конференц зал в Карпатах

Традиційне весілля

Традиційне весілля в Карпатах

Дитячі групові тури

Дитячі групові тури

Оздоровчі тури

Оздоровчі тури