IZKI
Бронювання

Оздоровчі тури в Карпатах

Все більше і більше людей надають перевагу не тільки якісним лікувальним та оздоровчим турам, які чудово допомагають відновити здоров’я, але й тим, котрі дарують захопливий  відпочинок, покращують самопочуття, заряджають енергією та покращують настрій. 

Одним із таких оздоровчих відпочинків в Карпатах знаходиться на території еко курорту Ізкі. 

Ми пропонуємо вам лікувальний відпочинок у Карпатах, SPA-процедури, масажі, бані та чани, йогу. Під час лікування та відпочинку в Карпатах ви будете оточені гірськими хребтами, смереками, водоспадами та сироварнею. 

Все більше туристів надають перевагу не лише оздоровчим, а екологічним турам в Карпати. Завдяки цьому можна повноцінно відпочити в осередках живої природи, пізнати інше культурне середовище, активно провести час і набути нових вражень.

Що ми пропонуємо під час лікувального відпочинку в Карпатах?

  • проживання та харчування
  • затишну атмосферу
  • екологічно чисті котеджі
  • корисні для здоров’я продукти та напої
  • ексклюзивні страви етнічної кухні.

Додатково можна насолодитися краєвидами на крісельному підйомнику, спробувати на собі піші або велосипедні прогулянки або записатись на різноманітні екскурсії.

А для тих, хто любить активний відпочинок і не уявляє подорожі без відвідування нових місць, ми надаємо можливість поїхати до мінерального джерела, де ви зможете відчути справжню силу природи та наповнитися нею. Для повної релаксації варто відвідати відомі карпатські бані, спа-сауни і отримати заряд енергії на пасіці та лежанці на вуликах. І як приємний бонус – у кожного буде можливість спробувати кінні прогулянки. 

Неможливо не відмітити, що ціни на оздоровлення в Закарпатті є досить приємні, адже ви будете перебувати серед гірської місцевості та насолоджуватись атмосферою Карпат.

Наші тури - це завжди чудова ідея. А тури в еко курорт Ізкі  - вдвічі краще.