IZKI
Бронювання

Традиційне весілля в Карпатах

Весілля - це той величний день, який ви будете пам'ятати все життя. Зараз є безліч способів влаштувати унікальне весілля. Один з них - вершина гори. Там усім присутнім відкриються неймовірні пейзажі, а справжні гуцули з трембітами стануть відмінним доповненням до колоритної весільної церемонії.

Інфраструктура еко курорту Ізки дозволяє провести тут всі основні моменти найбільш важливого дня: виїзна церемонія розпису, вінчання, весільний банкет, фотосесія.

Декорації, квіти, вінчання, музика, розкіш, природа, щасливі посмішки, трембіта, крісельний підйомник, ресторан, вишиванки - все це ми допоможемо вам організувати в кращих традиціях свята! Весілля в Карпатах стане вашим найкращим спогадом.

Весільні частування в Карпатах

Весілля в Закарпатті - це різноманітність страв і смаків. Тут готують здорову та корисну їжу з органічних продуктів власного виробництва. На території курорту вирощують овочі та розводять худобу. Також в ресторані можна спробувати свіжі сезонні ягоди, мед з власної пасіки, чаї та настоянки з карпатських трав, які мають лікувальну дію.

Кваліфіковані майстри кулінарного мистецтва готують справжні шедеври і абсолютно у всіх гостей на вашому святі залишаться теплі спогади.

Ресторан Магур має розкішний, традиційний інтер'єр і місткий банкетний зал з видом на гори. А високий рівень обслуговування і неймовірні страви з екологічно чистих продуктів, не залишать байдужим навіть найвибагливішого гурмана.

Весілля в Ізки - це захоплюючі дух пейзажі, затишні дерев'яні котеджі, прекрасний ландшафтний дизайн навколо, наявність власного ресторану і тераси для проведення розпису, відкритого басейну, лазні і сауни. Все це допомагає створити ідеальні умови для того, щоб кожен бажаючий зміг влаштувати тут не тільки весілля, але і інші важливі події або ж залишитися на весь «медовий місяць».