Головна > Дозвілля > Гончарство

Майстер-клас із гончарства.

"Еко курорт Ізкі" пропонує унікальну можливість — познайомитися ближче з найстарішим та найбільш втаємниченим ремеслом – гончарством.
На майстер-класі з гончарства у "Еко курорті Ізки" Ви з допомогою досвідченого майстра-гончара перетворите грудочку м`якої глини на справжній витвір. Ваші руки самі будуть творити ваш задум: горнятко, макітра, а може вийде глечик чи вазочка для прекрасної квітки.
Протягом години Ви створите виріб, який за Вашим бажанням буде висушений, випалений у керамічній печі, а згодом надісланий на Вашу адресу поштою.
А приємні відчуття від творчої праці з глиною залишаться з Вами назавжди.
Відвідавши майстер-клас, Ви на практиці оволодієте основними прийомами роботи з глиною та самостійно створите виріб на гончарному колі.
Вийде у всіх! )))
Творчі заняття підходять для людей різного віку, досвіду, вмінь. На майстер-клас із гончарства на "Еко курорті Ізкі" можна прийти з друзями, сім’єю або запросити на заняття свою другу половинку. В нашій майстерні є всі можливості для спільної творчості всіх членів родини.
Дорослим буде приємно отримати нові відчуття від дотику до живої глиною та задоволення від можливості самовираження. Дітям ліплення з глини дуже корисно для розвитку дрібної моторики. Самостійно виготовлені речі можуть стати першими експонатами домашньої колекції кераміки.
Цікаво буде кожному, адже гончарство – заняття творче, медитативне та захоплююче.

Вартість: 300грн./ос.
Тривалість заняття: 1 година
Вечірнє гончарство "Філософія ремесла": 450 грн./ос.
Тривалість: 90 хв.
Можливі групові заняття.