Головна > Дозвілля > Квадроцикли

Квадроцикли

Квадроцикл не лише дає можливість відчути приплив адреналіну в крові, але і відчути себе справжнім гонщиком, долаючи незвичайні траси. Катання на квадроциклах подарує незабутні враження незалежно від того, чи є ви прихильником цього виду спорту або тільки новачком у цій справі.
Квадроцикл – позашляховик, під силу якому подолати будь-які перешкоди.
Якщо ви вірите в свої сили і давно хотіли нових відчуттів, спробуйте прокататися на професійному квадроциклі. Задоволення це цілком безпечне, оскільки спочатку, в обов’язковому порядку, виконується інструктаж і охочим відправитися на прогулянку на квадроциклі видається все необхідне екіпірування для захисту, в тому числі і шолом. Якщо ви катаєтеся вперше, для вас підберуть особливий маршрут з простішою трасою . Якщо для вас така прогулянка буде не вперше, і ви у пошуках гострих відчуттів, для вас – складніші та цікавіші траси. Маршрути для катання на квадроциклах спеціально підібрані з урахуванням складності трас та тривалості подорожі.
Покататися на квадроциклі можна не тільки наодинці або з інструктором, але і в компанії друзів, що обов’язково додасть більший інтерес і яскраві враження вашому відпочинку. Прогулянка на кадроциклах – відмінна можливість відкрити для себе щось нове .

Вартість: 1 год – 1000 грн ( з інструктором)