Головна > Дозвілля > Мінеральне джерело

Мінеральне джерело

Як відомо, найкраща для людини вода – це вода з природного джерела – жива вода. Випиті декілька склянок води протягом дня дають відчуття бадьорості та свіжості. На терені дикої природи в горах ви можете спробувати ранкові обливання джерельною водою.

На території еко-курорту Ізкі тече мінеральна оздоровча вода. За якостям вживання вода зміцнює кісткові тканини, роботу суглобів, покращує обмін речовин в організмі. Споживання води найчастіше залишається одним із найважливіших факторів формування здорового організму людини. Середньостатистичній людині необхідно приблизно два літри води в день для збалансування втрат. Природно, при інтенсивних фізичних навантаженнях витрати можуть зростати, досягаючи 3-4 літрів на день. Контролюйте водний баланс! Якщо ви тренуєтеся – пийте воду!

Навіть у такій простій справі як вживання води є кілька тонкощів, які сприятимуть хорошому травленню та самопочуттю.
Не варто пити воду перед самим прийомом їжі – тоді вона розбавить травні соки, і їжа буде важко перетравлюватися в шлунку. Крім того, залишки не до кінця переварених продуктів потраплять у кишечник, де будуть перегнивати. Це загрожує тим, що продукти цього гниття будуть всмоктуватися в лімфу і кров.
Внаслідок цих процесів шлунково-кишковий тракт виявиться перевантаженим, а організму загалом знадобиться більше енергії, щоб усунути негативні наслідки. Ось чому фахівці рекомендують пити воду не пізніше ніж за 30 хвилин до прийому їжі.

Вживання води відразу після трапези теж загрожує різними негативними наслідками, тому пити воду можна не раніше ніж через 2 години після їжі.
Зранку, як тільки встаєте, випивайте 1-2 склянки води. Це допоможе активізувати роботу вашого травного тракту. Важливо в достатній кількості пити воду й дотримуватися вищенаведених правил. Це не тільки сприяє гарному травленню, але й наситить водою всі клітини вашого організму. Тоді ваша шкіра буде гладка, пружна та здорова, а ви красивим і молодим.