Головна > Дозвілля > Пасіка

Пасіка

Бджолиний мед – це природний продукт, незамінний за своїми якостями. Він посідає перше місце серед усіх ліків, що нам дарує природа за допомогою квітів і лікарських трав. Мед містить практично всі мінерали, що так необхідні для функціонування людського організму. Особливу цінність має мед високогір’я.

Саме для Вас ми створили власну пасіку, яка розташована в екологічно чистому гірському поясі українських Карпат у Закарпатській області. Вона в повній мірі увібрала в себе цілющі властивості унікального рослинного світу лисистих Карпат. З їхніми хвойними та буковими пралісами, блакитними полонинами, чистими джерелами, мінеральними купелями та п'янким чистим гірським повітрям для відпочинку в Карпатах. Вивчаючи бджіл та дію продуктів бджільництва, вчені відкрили чудодійний вплив на організм людини маточного молочка, прополісу, воску, бджолиного пилку у вигляді жалення бджіл, бджолиного яду.

А для тих, хто бажає створити власну пасіку або відкрити свій бізнес, бджоляр-пасічник із 20-ти річним досвідом відкриє свої секрети успіху: як стати професіоналом і мати змогу утримувати й обслуговувати до 500 вуликів одній людині та отримувати від цього не тільки задоволення, а й прибуток!

Наш курорт пропонує Вам таку послугу як «Лежанка на вуликах». Метод оздоровчого контакту людини з бджолами базується на очищенні людського енергетичного поля від нашарувань негативної енергії, зняття енергетичних блоків і затискачів, які є причиною хвороб фізичного тіла.

Фізичний вплив:

знімає втому
покращує сон
гармонізує та покращує роботу мозку
збільшує рівень фізичної енергії та концентрації
сприяє позбавленню зайвої ваги
позбавляє болю в спині, артриті, мігрені
Психологічний вплив:

відновлює біополе людини
допомагає при депресії та тривозі
допомагає позбутися страхів
розвиває глибокий контакт із собою
розвиває творче мислення, створює простір для творчих рішень будь-яких завдань
загострює відчуття (життя сприймається яскравіше)
поглиблює медитацію
Медичний вплив:

зміцнює імунітет
зменшує виробництво гормонів стресу – кортизолу та адреналіну і збільшує виробництво ендорфінів – гормонів щастя
покращує фізичну форму, знижує артеріальний тиск, нормалізує ритм серцевих скорочень.
Аудиторія: усі без винятку

Протипоказання: алергія на бджіл

Сон на вуликах: 
60 хв. - 200 грн.