Головна > Дозвілля > Піші та кінні екскурсії

Піші та кінні екскурсії

Підйом на крісельному підйомнику, протяжністю 980 м. Споглядання Боржавського хребта 1000-1300м над рівнем моря, прогулянки по вершині та піший спуск до ресторану «Магур»

Тривалість: 1,5 год.
Протяжність: 1км підйомник +1 км піша прогулянка і спуск.
Ця екскурсія буде приємним легким початком вашого знайомства з дивовижним краєм!

Піша екскурсія середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести обмивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих та унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози. Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїнню, знайомство з побутом пастухів, дегустація і знайомство з технологією виготовлення овечо-козячого сиру (будз, вурда), сироватки. Тривалість: 4 – 5 годин. Протяжність: близько 6 км.

Піша екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівцю і споглядання понорамних видів закарпатських гір і території еко-курорту “ІЗКІ”

Тривалість: 2,5 години.
Протяжність: близько 3 км. в обидві сторони

Прогулянка на конях унікальної породи «Гуцулик». Вони тихі, спокійні і миролюбні до людей. Це сприяє покращенню роботи опорно-рухового апарату, душевного спокою і рівноваги. Повне єднання з природою. Екскурсія на кониках, середньої складності з численними привалами на якій ви дізнаєтеся про цілющі рослини, зможете знайти свій гірський кришталь, загадати і здійснити заповітне бажання, збирати ягоди, рослини і провести обмивання в гірській річці в спеціальній купелі, зробити багато цікавих та унікальних фотографій. Відвідайте високогірну кошару де в екологічно чистому місці пасуться і дають молоко вівці і кози. Ви отримаєте масу задоволення від панорамних видів, майстер-клас по доїнню, знайомство з побутом пастухів, дегустацію і знайомство з технологією виготовлення овечо-козячого сиру (будз, вурда), сироватки.

Тривалість: 4 – 5 годин.
Протяжність: близько 6 км.

Екскурсія для тих, хто сидить впевнено в сідлі і не дуже. Екскурсія, де захоплює дух від аромату ялівця і споглядання понорамних видів закарпатських рік і території еко-курорту “ІЗКІ”

Тривалість: 1.5 годин.
Протяжність: близько 3 км.

удиторія: усі без винятку Протипоказання: не виявлено Курс: 5 сеансів / 5 днів Сеанс: 1год Періодичність: 1раз/день

У закарпатському селі варять сир за швейцарською технологією. У центрі нічим не примітного на перший погляд села Нижнє Селище, що в Хустському районі Закарпаття, перебуває сироварня, продукція якої за кілька років стала однією з візиток краю. Проводять 3 сорти сиру – «Селиська», «Хуст» і «Нарцис Карпат». З консервантів – тільки сіль.

Виїзд на екскурсію в 10:00

сироварня (поки єдина в Україну)
Свято-Миколаївський монастир
салон-магазин (Хустська фабрика капелюшків)
дерев’яні церкви

Виїзд: 10:00

Закінчення екскурсії: 18:00.