Головна > Дозвілля > Риболовля

Риболовля

Час зупиняється, коли ти з вудкою чекаєш свою здобич. Ех, як приємно нарешті таки відчути клювання і побачити свій трофей на гачку… Це почуття можна порівняти з тим, коли сидиш і чекаєш дива… І ось воно, перед твоїми очима, блищить срібною спинкою і плеще по водній гладі.

Ті, хто вже хоча б одного разу ловив форель, не потребують реклами цього захоплюючого заняття. Тим, хто вперше приступить до цієї справи і присвячується невелика розповідь про "чарівну рибку" на ім’я "форель"!

Форель вельми примхлива і охайна – любить тільки чисту і прохолодну водичку, температура якої не перевищує 20 градусів. До того ж вона ще й може підстрибнути на 2 метри, а її швидкість при цьому досягає 30 км/год і навіть більше.

Ось така вона цікава, ця рибка. Трохи терпіння — і нагородою будуть не тільки незабутні і гострі відчуття, але і надзвичайно смачний обід, адже немає нічого на світі смачнішого, ніж засмажений на вугіллі стейк із ароматного м’яса щойно спійманої форелі, яку майстерно приготує шеф-кухар нашого ресторану.

Ну що, вудку на плечі — і за здобиччю?

 

  • риболовля - 400 грн/кг;