Головна > Дозвілля > Велотури

Велотури

Велосипед – не просто зручний засіб пересування, а ще й джерело неймовірних вражень, пригод і романтики який стане хорошим атрибутом відпочинку в Карпатах.

Надаються послуги інструктора-екскурсовода
Наш інструктор навчить Вас:

правильно їздити на велосипеді
їздити на велосипеді «для схуднення
отримувати масу задоволення і користі від їзди.

Легкий маршрут з інструктором до найкрасивішого водоспаду Закарпаття (14м). Тривалість: 3 години. Протяжність: близько 20 км. в обидві сторони
Підйом на крісельному підйомнику, катання по хребту, пошук “гуддісов” – гірського кришталю, суниці і кому що посміхнеться 😉 Захоплюючий даунхіл з наступним заїздом в село Буковець з оглядом “Церкви Введення Пр. Богородиці, 1808” та самобутньої “пральної машини” – “Валило”; повернення в Ізки з оглядом “Церкви Св. Миколая Чудотворця, 1798”. Тривалість: 2,5 годин. Протяжність: 15 + км.
Маршрут середньої складності до озера пленненом лісом у горах за сщ. Студене проникнення в карпатську “глибинку” таємнича Богоматір принади лісової прогулянки купання у форматі “пліт + вода” приготувати “перекус” на мангалі (продукти на собі і за додаткову вартість); релакс “сидіти на спині” Тривалість: 4 + години Протяжність: 30 + км (частина етапу – пішки)
Гостьовий візит на кузню в село Річка + “джерело Сили” мінералка “не для всіх” + місцевий колорит + одкровення “навіщо нам коваль?” + танці з кувалдою + “Нескінченне чаювання” + річкове обмивання Тривалість: 3 + години Протяжність: 20 + км

Оренда велосипедів: 150 грн/цілий день