Головна > Дозвілля > Виїзні екскурсії

Виїзні екскурсії

Озеро Синевир – найбільше і одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. Овіяне легендами дивне по красі озеро розташоване в заповідній зоні на висоті 1500 метрів над рівнем моря. Озеро оточене віковими буками та смереками. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої.

Виїзд на екскурсію в 10:00.

Маршрут екскурсії:

  • відвідування озера Синевир «Морське око» (один з 7 природних чудес України);
  • екскурсія на форелеве господарство;
  • зупинка біля двох джерел мінеральної води;
  • зупинка на Синевирському перевалі для фотографування і милування панорамними видами.

Після відвідин карпатської перлини у вас залишаться тільки позитивні враження і Ви захочете приїхати сюди ще!

Тривалість: до 5 год;
Вартість: 400 грн - дорослий

Одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Подивитися на природну красу приходять тисячі туристів. Водоспад красивий будь-якої пори року. Улітку, у найбільш посушливі часи, водоспад являє собою невеличкий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Взимку він частково замерзає, утворюючи цікаві фігури. Та найбільше приваблює він навесні, коли тануть сніги та осінню в період рясних дощів.

Тривалість: до 4 год;
Вартість: 250 грн - дорослий

Хочете стати іноземцем без перетину кордонів, митниці, віз? Тоді ми Вам пропонуємо відвідати містечко в Закарпатті – Берегово чи Берегсас, як його називають місцеві жителі, крім свого угорського колориту, це містечко славиться своїми термальними джерелами та винними погребами.

Виїзд на екскурсію в 10:00

екскурсія по м. Берегово
термальні джерела в Берегово
дегустація закарпатського вина та відвідування винних погребів
Прибуття до 19:00.

Тривалість: цілий день;
Вартість: 500 грн - дорослий

Місто Ужгород – перлина у золотому намисті Україні. Самобутність Ужгорода … Вона і в музиці вулиць, і своєрідності архітектури, і в невеликих деталях: вітражі, рекламні вивіски, ліпнина або ажурні ковані прикраси … Все це і створює неповторність міського ансамблю. Захоплююча прогулянка по історичному центру Ужгорода зачарує Вас своїми красотами і нікого не залишить байдужим.

Виїзд на екскурсію в 10:00

оглядова екскурсія по Ужгороду
відвідування Ужгородського Замку
екскурсія в музей під відкритим небом «Старе село»
дегустація у винних погребах, в с. Середнє
Повернення в 20:00.

Тривалість: цілий день;
Вартість: 500 грн - дорослий

Оглядова екскурсія в Мукачево. Мукачево – старинне місто над річкою Латорицею. Статус міста йому наданий в ХIV столітті. Ви пройдетеся по різнокольорових вуличках, які нагадують казкове містечко.

Виїзд на екскурсію в 09:00

оглядова екскурсія по Мукачеву
замок «Паланок»
Свято-Миколаївський Мукачівський монастир
музей / заповідник «Медовий дім»
Повернення в 20:00.

Тривалість: цілий день;
Вартість: 400 грн - дорослий

10 музеїв та 20 пам’ятників. Відвідування музею під відкритим небом “Старе Село”, споглядання унікальних пам’ятників села.

Тривалість: до 5 год;
Вартість: 350 грн дорослий

Прогулянка узбережжям.

Відстань - 30км.
Тривалість: до 3,5 год;
Вартість: 150 грн дорослий, 80 грн - дитячий

оглядова екскурсія тунелів у середині гори загальною протяжністю 800м. Найбільший військовий об’єкт Угорської Королівської Армії.  

Відстань - 44км.
Тривалість: до 5 год;
Вартість: 300 грн дорослий